Умови публікації

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Автори, які опублікують свою статтю у № 3, 2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі впродовж поточного року і до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок в одному з наступних номерів видання. Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час!

В науково-практичному журналі «Інновації в стоматології» публікуються теоретичні та оглядові статті, які відображають важливі досягнення науки, підсумки завершених оригінальних клінічних і експериментальних досліджень, основні результати дисертаційних робіт, а також матеріали меморіального характеру.

Для опублікування статті у науковому фаховому журналі «Інновації в стоматології» № 3, 2022 необхідно до 28 листопада 2022 року (включно):

▶ Заповнити довідку про автора за посиланням;

▶ На електронну адресу info@innovacii.od.ua надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Усі статті, рекомендовані редколегією до публікації, розміщуються у журналі на платній основі. Оплата здійснюється тільки після отримання автором(ами) підтвердження від редактора рішення редакційної колегії про прийом статті до публікації. Редакція журналу здійснює анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Вартість публікації статті, огляду становить 1000 гривень (до 12 сторінок включно). За кожну додаткову сторінку необхідно доплатити 50 гривень. Вартість публікації короткого повідомлення становить 600 грн (до 6 сторінок включно). Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail info@innovacii.od.ua.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_І.І._стаття, Шевченко_І.І._коротке повідомлення, Шевченко_І.І._огляд, Шевченко_І.І._квитанція.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 30 січня 2023 р.